اکستروژن

این شرکت توانایی تولید انواع پروفیل صنعتی اختصاصی در زمینه‌هایی همچون ساختمان‌سازی، درب و پنجره، تیغه کرکره، صنایع برق و الکترونیک، صنایع نظامی و … تا طول 36 متر و قطر 20 سانتی‌متر داشته و پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان به مقاطع آلومینیومی می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن ۲ دستگاه پرس اکستروژن در ظرفیت‌های مختلف از 1800 تا 22000 توان اکسترود انواع بیلت‌های آلومینیومی در گروه‌های مختلف آلیاژی توانایی تولید پروفیل آلومینیومی و مقاطع آلومینیومی با توان روزانه 20 تن جهت مصارف مختلف صنعتی و ساختمانی را تا درجه سختی 16 و بستر دارا می‌باشد.

این خطوط تولید مجهز به میز خودکار بوده که از ساییدگی پروفیل آلومینیوم در هنگام عملیات اکستروژن توسط میز پرس جلوگیری نموده و در پایان پروفیل‌ها از مرحله لیبل چسبانی عبور کرده و لایه محافظ پلی‌پروپیلن با آرم و لوگوی اختصاصی شرکت جهت جلوگیری از هرگونه خط و خش بر روی پروفیل‌ها کشیده می شود. پروسه فوق‌الذکر با دقتی بسیار بالا و با نظارت کارشناسان مجرب انجام شده و محصول نهایی با کیفیتی بسیار عالی تحویل مشتریان می گردد.

مشتریان ما

افتخار همکاری با کارفرمایان و صاحبان پروژه های معتبر در حوزه های ساختمانی، صنعتی و تجاری کشور

یکتا آلومینیوم پارس

این شرکت تولید‌کننده انواع مختلف مقاطع اختصاصی، صنعتی و ساختمانی با توان تولید روزانه ۲۰ تن از انواع مقاطع آلومینیومی و انواع بیلت‌های آلیاژی از سری ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ می باشد

اطلاعات تماس

  • اراک ، کیلومتر ۷ جاده تهران
    ابتدای خیابان کاوه

  • ۵-۳۴۱۳۱۰۰۱ (۰۸۶)

  • ۳۴۱۳۱۰۰۶ (۰۸۶)

  • @altecplast

محصولات